ברוכים השבים לפלירקי

יעד ברמה עולמית

Faliraki

Welcome to the official website of Faliraki

? מה זה פלירקי

אחד הנופש הקוסמופוליטית ביותר חוף הים בעולם!

ממוקם בצפון-מזרח האי, מלון פלירקי כולל מפרץ מהמם שבו יש חוף עם 7 קילומטר עם חולות זהובים. לחלק זה של רודוס יש את הים הברור ביותר שתחוו אי פעם.
מלבד החוף, זה רשום כסימן מסחרי, פלירקי מוקף אטרקציות כגון “קליתיאה ספרינגס”, מפרץ “אנתוני קווין”, “הנביא אליאס”, “הנביא עמוס” הכנסייה של “אגיוס Nektarios” החוף “Traganou” “לדיז” ועוד רבים!!

history of faliraki

ההיסטוריה של פלירקי

מלון פלירקי שייך לכפר קאליתאאס באי רודוס, ולשני ההתנחלויות יש סביב 2,836 תושבים על פי מספר האוכלוסייה הלאומית 2011. תושבי קאליתאס היו בעיקר חקלאים. בצדו ההררי של הכפר, החקלאות והחקלאות היו העיסוק העיקרי, ואילו באזור החוף הדיג היה פופולרי יותר בקרב המקומיים.

בשנת 1912, על פי סיפורים שזקני הכפר שאושרו גם על ידי מסמכים היסטוריים, נחתו האיטלקים ברודוס בחוף הראשי של פלירקי והכריזו על פלירקי כאזור בעל חשיבות אסטרטגית גבוהה.
הכובשים גם העריכו את היופי הטבעי של האזור, ולכן השקיעו בתשתיות ובפרויקטים אחרים, כפי שעשו בכל רחבי האי.

פלירקי הפך להיות ידוע בעולם עבור החופים היפים שלה. עשרה החופים בסך הכל מציעים הנאות ייחודיות למבקרים, המכסים כל טעם. לחקור את הזהב הנודע המפורסם החוף פאליראקי כאן, החוף החלומי של אנתוני קווין, את החלוקי של חוף traganou, החוף הייחודי לדיז, החוף הציורי קאטרה, חופי נודיסטים מיוחדים של mantomata ואת ארבעת החופים הקטנים סביב ה מעיינות מרהיבים של קליתאה כדי לעזור לך לבחור היכן להתחיל את הטיולים שלך.

כאשר אתה שומע את המילה פלירקי אתה מדמיין כיף וחופים, אף אחד לא יכול לשכנע אותך שיש מראות חשוב שאתה צריך בהחלט לבקר. כאן אנו מציגים לכם את המונומנטים והמראות החשובים ביותר לביקור ב פלירקי. מעיינות ריפוי, מערות, מנזרים וכנסיות ניתן לחקור כאן על ידי איסוף כל המידע שאתה צריך כדי להפוך את תוכנית החופשה שלך.

המלון מציע דירות אירוח פשוטות ומינימליות ווילות ומלונות ברמה עולמית ומaccomondation למגוון רחב של תקציבים וסגנונות.

לחקור את כל הסודות הקטנים של פלירקי על ידי הזמנת סיור מאורגן על ידי אנשי מקצוע דרך Faliraki.com. ממימי הבדולח של מפרץ אנתוני קווין, אל מערות חוף טרונו. חוויות של חיים שלמים.

2720466-770x405

אם מכוניות הם לא הסגנון שלך, לשכור קטנוע או אופנוע וליהנות החופש המוצעים על ידי מוביל 2 גלגל. Via faliraki.com תוכלו להזמין מגוון רחב של מוטטוס באופן מקוון. מקטנועים קטנים בנות 50 סמ ק. לחיות 1200 סמ ק

רודוס הוא אי גדול ורוב הסיכויים שתצטרך סוג כלשהו של שיטת התחבורה. אם האוטובוסים הצפופים והתחבורה הציבורית אינם מתאימים לכם, הזמינו רכב באינטרנט דרך האתר שלנו.

We are honored to be working with some of the most experienced wedding planners and caterers.If you want a luxury wedding you will find exactly what you are looking for , on the other hand, you would prefer a minimalistic style, just ask for it! Contact us, describe your dream event, and let us make it happen!

We have carefully selected for you the best companies offering yacht charters in competitive prices. Discover your options and live an unforgettable experience: luxury yachts, speedboats, small or large boats, yachts with crew and many more! Make your trip interactive, choose your own destination, add some sea breeze to your fun and escape!

התחילו את חופשות החלומות שלכם בפאליראקי על ידי הזמנת כרטיסי טיסה באמצעות מערכת ההזמנות המקוונת המאובטחת שלנו.

Faliraki.com מציע שירותי הזמנה מקוונים עבור כרטיסים למטוסים ולמעבורות. הזמינו היום כרטיסים ותהנו מפלירקי.

Top 10

Top Listings this Week

Every week we hand-pick the best listings from our collection. Places you shouldn't miss when in faliraki.

Categories

What are you interested in?

Explore curated lists of top restaurants, cafes, bars, shopping, spas, activities, hotels, tours in Faliraki by categories.

Listings

Best Things to Do in Faliraki

Exploring destinations, food and culture.
iOS and Android app are coming soon!
We are working on the Android and iOS app, you will see it soon ;).