Tydzień w Faliraki

Tydzień w Faliraki

Tutaj można znaleźć harmonogram wspaniałych wakacji w Faliraki.
Możesz zarezerwować zakwaterowanie za pomocą wybranego środka transportu, co ułatwi ci przyjazd do tego obszaru.
  • Przybywając do pokoju sugerujemy, aby natychmiast znaleźć się na głównej plaży, aby zanurkować, ciesząc się słonym morzem Morza Egejskiego.
Po relaksie i poczuj się słonecznie witający Państwa na wyspie, zjedz posiłek w jednej z restauracji w okolicy, w której serwowane są dania kuchni greckiej.
Następnie spacer po naszych ulicach natychmiast przekona Cię, że jesteś we właściwym miejscu na wakacje!
  • Drugiego dnia, jeśli jesteś entuzjastą wędkarstwa, możesz dołączyć do mini rejsu, który obejmuje wycieczki podwodne i wędkarstwo, a także nurkowanie w błękitnych wodach. Po tym, jak jesteś pod wrażeniem tego doświadczenia, spróbuj orzeźwiających koktajli barów na plaży i zjedz posiłek w naszych restauracjach, ciesząc się kuchnią grecką w nocy, a nawet najbardziej ryzykowną noc trwa do wczesnych godzin spędzonych, ciesząc się słynnym Faliraki rozrywka, w tym każdy rodzaj muzyki i picia, który pasuje do Twojego gustu.
  • Trzeciego dnia można zwiedzić najsłynniejszą atrakcję, która jest arcydziełem architektury w skalistym miejscu zwanym KALITHEA SPRINGS. Malownicze piękno krajobrazu sprawiło, że stał się przedmiotem dyskusji na całym świecie, a także zainteresowanie wielu firm kinematograficznych.
  • Kontynuuj swój program wakacyjny i wynajmij łódź za pośrednictwem naszej strony i odwiedź Zatokę Morską ANTHONY QUINN. Jaskinie i plaża to te, które sprawiają, że to miejsce jest tak wyjątkowe i znane na całym świecie. Kręcono tam filmy takie jak kanony NAVARONE i ZORBA. Słynna aktorka była tak zafascynowana tym miejscem, a miejscowi kochali go tak bardzo, dopóki nie nadawali okolicy jego imienia. Dodatkową opcją tego dnia może zakończyć się wizyta w ERIMOKASTRO, która graniczy z ANTHONY QUINN BAY.
  • Następnego dnia, jeśli jesteś zainteresowany bardziej zrelaksowany chwile cieszyć się spacer w klasztorach w okolicy, gdzie będzie pod wrażeniem ich aury i spokoju. Jednak dla miłośników sportu istnieje wiele działań, takich jak zwiedzanie parków wodnych lub uprawianie ekstremalnych sportów wodnych, wspinaczka i jazda konna może zwiększyć adrenalinę. Doskonałym wyborem na zakończenie dnia byłaby wizyta w sklepach.
  • Jesteś w punkcie wyspy, skąd masz dostęp do wszystkich zwiedzania. Szóstego dnia zaplanuj spacer po wyspie Rodos i odwiedź średniowieczne miasto z zamkiem Rycerzy, Dolina motyli i Akropol Lindos to tylko niektóre z miejsc, które pozostawią cię oniemiały z ich niezrównanym pięknem.
  • Ostatniego dnia odwiedź nasze salony kosmetyczne i ośrodki pielęgnacji, aby poczuć relaks i odpoczynek oferowany przez wakacje w Faliraki. Wypełnij swój bagaż wspaniałymi wspomnieniami, takimi jak imponujące obrazy, smaki i zapachy, które pachną morzem i Grecją! Twoje wakacje w Faliraki mogły się skończyć, ale twoje codzienne życie zmieniło się w sposób po wszystkich nowych elementach, które zdobyliście.
 
Leave your comment