Jednodniowe wycieczki i wycieczki w Faliraki

Zarezerwuj najlepsze 1-dniowe wycieczki na Rodos

Faliraki

Day Trips

Dla doświadczenia życia

Jeśli wybrałeś Faliraki na wakacje =, masz szeroki wachlarz działań do wyboru.
Sporty wodne w okolicy są koniecznością. Inne działania obiecują również chwile zabawy i stworzą wspomnienia, które będziesz pielęgnować po powrocie do domu. Możesz wejść na prywatny jacht i odkryć wszystkie plaże wokół Faliraki i odkrywać ukryte zatoki, które nie są dostępne w żaden inny sposób. Podczas trzygodzinnej rejsu statkiem można odwiedzić zatokę Anthony Quinn, plażę Ladiko oraz jaskinie Erimokastro obok plaży Traganou. Kapitanowie i załoga łodzi, które czarterujesz, pokażą ci znaczenie prawdziwej greckiej gościnności i beztrostowskiego ducha.
Zanurz się w krystalicznie czystej niebieskiej wodzie, odwiedź jaskinie, podziwiaj dno morskie ze szklanej łodzi dna i ciesz się każdą chwilą. Spróbuj greckich owoców i bezpłatnego piwa lub poczęstunku, które są zwykle oferowane na tych wycieczkach. Jeśli lubisz łowić ryby lub chciałbyś przeżyć doświadczenie wędkarskie, profesjonalni rybacy z okolicy chętnie zabiorą Cię na jedną z wycieczek. Ryby na własną rękę lub niech doświadczeni rybacy pokazać swoją technikę. Wybierz nocną lub poranną wyprawę wędkarską i wybierz się na wędkowanie netto. Jeśli jesteś profesjonalistą i chciałbyś łowić ryby na Egejsku, istnieje również wiele możliwości wyboru.

Popular Tours in Faliraki

The most exciting tours and activities in Faliraki.

Rezerwuj online przez Faliraki.com

Goście mogą również wypożyczyć łódź motorową do użytku prywatnego i zaplanować własny dzień na otwartym morzu.
Codzienne wycieczki do wielu pięknych zabytków wyspy zaczynają się od Faliraki. Wybierz wycieczkę łodzią motorową do miasta Rodos i imponującego Zamku Rycerzy lub wybierz malownicze uliczki Lindos.
Stąd można również wziąć łódź na inne małe wyspy. Wizyta na wyspie Symi lub Panormits jest zawsze dobrym pomysłem. Goście mogą również z łatwością wyskoczyć do Turcji i zwiedzić małe miasta Marmaris lub Fetije.
Kolejnym rozdziałem w księdze życia Faliraki jest ekoturystyka. Wizyta w małych rodzinnych gospodarstwach, które produkują czyste, wysokiej jakości tradycyjne produkty, byłaby wspaniałym doświadczeniem na wakacje.
Faliraki.com oferuje zniżki na wszystkie te działania, dzięki czemu można cieszyć się wakacjami z wiarygodnością i gwarancją oferowaną przez lokalnego oficjalnego przewodnika turystycznego.