Na idealny ślub.

Spraw, aby Twój ślub był doświadczeniem, które należy zapamiętać

Wedding

Plan the Wedding of your dreams in Faliraki

Usługi planowania ślubu w Faliraki

Każdego lata na wyspie Rodos odbywa się ponad 10.000 uroczystości ślubnych i odnowień ślubów.
Pary z całego świata wybierają naszą wyspę, aby świętować najważniejszy dzień swojego życia. Wiele z tych wydarzeń odbywa się w Faliraki. Wyjątkowe urocze klasztory Agioi Apostoli (Apostołów), Profitis Elias (Prorok Elias), Agia Sofia i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej, przemawiają do wielu zakochanych par. Ich piękna sceneria i ich wyjątkowe lokalizacje obiecują marzycielskie wydarzenie.

Możesz również zdecydować się na ślub na plaży tuż przy złotym piasku Faliraki. Firmy w naszym regionie oferują wysokiej jakości usługi na uroczystości ślubne i imprezy o wysokich standardach dostosowanych do Twoich specyficznych potrzeb.
Najważniejsze jest to, że 80% wesela, które odbywają się na wyspie się z pomocą naszych doświadczonych specjalistów planowania ślubu. Jesteśmy zaszczyceni, że współpracujemy z najbardziej doświadczonymi planistami ślubnym i firmami cateringowymi, biorącymi udział w międzynarodowych stronach internetowych. Opinie od 100% zadowolonych par cię przekonają.

Istnieje wiele możliwości wyboru, w zależności od budżetu. Mogą łatwo dostosować swoje usługi do Twoich potrzeb na wydarzenie twoich marzeń.
Jeśli chcesz luksusowego ślubu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz – jeśli, z drugiej strony, wolisz minimalistyczny styl, po prostu zapytaj o to!
Skontaktuj się z nami, opisz swoje wymarzone wydarzenie i pozwól nam to zrobić!
Nasza nazwa jest naszą najlepszą gwarancją.

Contact

Let us plan the Wedding of you always dreamed of.

Request Wedding Planning Information

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Subject

    Your Message