Plaża Mandomata Nudist

Zorganizowana plaża dla nudystów w Faliraki.

Nudist Beach

Mandomata Nudist Beach

Jedna z najlepszych plaż dla nudystów w Europie.

Plaża Mantomata to naprawdę wyjątkowa, piękna plaża w Faliraki! Jest prawie ukryty między plażą Kathara a zatoką Anthony Quinn i ma swoją unikalną historię.
Ta piękna plaża, kiedy fala turystyczna pędziła w Faliraki, ze względu na swój naturalny kształt, a także upragnioną lokalizację, stała się ulubionym miejscem dla miłośników nudyzmu. W pierwszym okresie przybycia nudystów w Faliraki, około lat 60-tych i 70-tych, było dużo frustracji wśród mieszkańców wsi, pod względem moralnym, jak to było niespotykane, w czasie, gdy sukienki dziewcząt były ściśle długości kostki, dla ludzi do kąpieli nago w publicznej b Każdego.

Krystalicznie czyste wody Faliraki

Po interwencji państwa poprzez uchwalenie ścisłych przepisów dotyczących dostępu do plaży, problem został rozwiązany i nudyści mogli cieszyć się słusznie i niezakłóconą piękną plażą. Wraz ze wzrostem popularności ruchu nudystów, obszar ten stał się również bardziej popularny, ponieważ jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Rodos i było jedynym oficjalnym miejscem dla nudystów na wyspie. Jeśli jesteś fanem nudyzmu, na pewno słyszałeś o tym i może nawet czytać te linie leżące na jego złoty piasek!

Plaża nudystów (Madomata) chroni Twoją prywatność. Łodzie nie są dozwolone w zatoce, a wejście na plażę przez nie-nudystów jest zabronione. Są leżaki i parasole za € 5 za osobę. Tradycyjna restauracja położona w pobliżu oferuje lokalne smaki i szeroki wybór przekąsek, które sprawią, że Wizyta będzie niezapomniana.

Galeria zdjęć plaży Mandomata

Udogodnienia