Plaża Kathara

Całkiem plaża, idealna do spędzania czasu z rodziną.

Faliraki

Kathara Beach

Idealna plaża dla Ciebie i Twoich dzieci

Malownicza plaża Kathara ma ciekawą historię. Jest to mała zatoka z rozproszonymi skałami wokół, w kształcie naturalnego portu. Małe łodzie miejscowych rybaków cumowały tam, gdy pogoda była zła, ponieważ skały działały jako ściankowe, a zatoka była zawsze spokojna. Słowo “Kathara” oznacza czyste. Woda tutaj jest naprawdę czysta, pomimo niewielkich rozmiarów plaży, ponieważ prądy są silne, a woda jest zawsze świeża.
Później, obok plaży zbudowano małą przystań Faliraki i przeniesiono tam łodzie rybackie; Plaża Kathara jest teraz dostępna dla pływaków i plażowiczów, aby oddać się spokojnej krystalicznie czystej wodzie. Wizyta na tej małej plaży, która jest idealna dla rodzin z dziećmi, przekona Cię.

Plaża Kathara jest w pełni wyposażona w leżaki i parasole. Średni koszt za solarium wynosi € 5. Dostęp do plaży jest dość łatwy, ponieważ znajduje się zaledwie 300 metrów od plaży Faliraki, gdzie zatrzymują się wszystkie autobusy.
Restauracje i super markety znajdują się tuż obok plaży i pokryją wszelkie twoje potrzeby. Nie ma tu zaplecza do uprawiania sportów wodnych, dzięki czemu można cieszyć się spokojnym, spokojnym dniem, pływaniem i leżąc pod ciepłym śródziemnomorskim słońcem.

Galeria zdjęć Kathara Beach

Udogodnienia