שבוע בפלירקי

שבוע בפלירקי

כאן תוכלו למצוא לוח זמנים של חגים נפלאים ב Faliraki.
תוכלו להזמין מקום מגורים בעזרת אמצעי התחבורה של בחירתכם, מה שהופך את הגעתכם לאזור לקל יותר.
  • הגעה לחדר שלכם אנו מציעים לכם מיד למצוא את עצמכם בחוף המרכזי כדי לקחת את הצלילה הראשונה שלכם נהנה הים המלוחים של הים האגאי.
אחרי שתירגעו ותרגישו את השמש מלווה אתכם לאי, תיהנו מהארוחה שלכם באחת המסעדות באזור עם המטבח היווני.
ואז הליכה ברחובות שלנו מיד לשכנע אותך כי אתה במקום הנכון לחופשה!
  • ביום השני אם אתם חובב דייגים תוכלו להצטרף לשייט מיני הכולל שיוטים מתחת למים ודיג, כמו גם צלילה במים הכחולים. לאחר שהתרשמת מהחוויה הזאת, נסו את הקוקטיילים הרעננים של ברים בחוף וסעדו במסעדות שלנו ונהנים ממאכלים יווניים במהלך הלילה, או אפילו עבור ההרפתקנים ביותר שהלילה נמשך עד השעות המוקדמות הנהנות מפלירקי המפורסם בידור כולל כל סוג של מוזיקה ומשקה שמתאים לטעמך.
  • ביום השלישי תוכלו לבקר באטרקציה המפורסמת ביותר שהיא יצירת מופת אדריכלית במיקום סלעי הנקרא קאליתיאה ספרינגס. היופי הנופי של הנוף הפך אותו לנושא של דיון ברחבי העולם, כמו גם האינטרס של חברות קולנוע רבות.
  • המשך תוכנית החג שלך לשכור סירה דרך הדף שלנו ולבקר במפרץ הים של אנתוני קווין. המערות והחוף הם אלה שעושים את המקום הזה כל כך מיוחד ומפורסם בכל רחבי העולם. סרטים כמו התותחים של נברון ו זורבה צולמו שם. השחקנית המפורסמת הייתה כל כך מוקסמת מהמקום הזה והאנשים המקומיים אהבו אותו כל כך עד שנתנו לאזור את שמו. אפשרות נוספת היום הזה יכול להסתיים עם ביקור ERIMOKASTRO שגובל על אנתוני קווין ביי.
  • למחרת אם אתם מעוניינים בכמה רגעים רגועים יותר ליהנות הליכה שלך במנזרים של האזור שבו אתה תהיה מתרשם ההילה שלהם ושלווה. עם זאת עבור חובבי ספורט יש מגוון של פעילויות כגון ביקור בפארקים מים או עשיית ספורט מים קיצוניים, טיפוס ורכיבה על סוסים יכול להגביר את האדרנלין שלך. בחירה מצוינת לסיום היום שלך תהיה ביקור בחנויות.
  • אתם נמצאים בנקודת האי, ממנה יש לכם גישה לכל האתרי הקמפינג. ביום השישי תוכנית טיול על האי רודוס ולבקר בעיר מימי הביניים עם הטירה של האבירים, עמק הפרפרים והאקרופוליס של לינדוס הם כמה מקומות שישאירו אותך ללא מילים עם היופי שאין דומה להם.
  • ביום האחרון לבקר מכוני יופי שלנו לטפח מרכזי להרגיש את הרפיה ומנוחה המוצעים על ידי החגים ב פלירקי. למלא את המטען שלך עם זיכרונות גדולים כגון תמונות מרשימים, טעמים וניחוחות כי הריח הים ויוון! החגים שלך פלירקי אולי הגיעו לסיומו אבל חיי היומיום שלך השתנו להימנע הדרך לאחר כל האלמנטים החדשים שצברת.
 
Leave your comment