מזון & משקה בפלירקי

כל המסעדות הטובות ביותר, בארים, פאבים ובית קפה בפלירקי.

Food & Drink

Restaurants

לחוויה לכל החיים

המטבח היווני הוא אחת הסיבות העיקריות שיוון הפכה לאחד מיעדי החג המובילים בעולם כולו. עם מרכיבים מזינים מצוינים, הוא מציע מיליונים של מתכונים שונים לאוהבי פירות ים, afficionados בשר, אפילו צמחוני וטבעוני הבחירה.

לכן זה כבר דורג בין המאכלים הטובים ביותר של גסטרונומיה בינלאומית. ב פלירקי יש 114 עסקים קולינריים רשומים. רוב המסעדות הללו, המבוססות על מטבח יווני, מציעות טעמים וניחוחות מכל רחבי הארץ.
ישנן מסעדות מסורתיות יווניות רבות עם מנות קלאסיות מהמסורת הגסטרונומית המקומית, אשר מדהימה את חיך. כאן תוכלו גם למצוא הרבה מסעדות יצירתיות לראווה את הגרסה העכשווית של הגסטרונומיה היוונית.

פירות ים במיטבו

ברוב המסעדות המקומיות ניתן למצוא אפשרויות של פירות ים ודגים טריים, כגון דגים טריים ופאליראקי בדרך כלל. מסעדות מאכלי רחוב המגישות המבורגרים וכל מיני חטיפים, כמו גם הסופלאקי היווני והגיורוס המפורסמים, יציגו לכם את הגרסה היוונית של מאכלי רחוב.
במקומות הקפה ובחנויות המאפים משלימים את סצינת האוכל המציעה פשטידות יווניות מסורתיות, קינוחים וחטיפים שונים ומתוקים שתאהבו.
המחירים תחרותיים ומותאמים לכל התקציבים. בכל מקום בו אתם נמצאים בפאליראקי, בכל מקום שתקפצו מהאוטובוס, תוכלו למצוא בהחלט את אחת המסעדות המדהימות, שרובן הן עסקים הפועלים במשפחה. מסעדות המלון הינן ידידותיות למשפחות, ורבות מהן כוללות גם מגרשי משחקים עבור פעילויות בטוחות, כך שתוכלו ליהנות מארוחת הערב בעודכם משחקים בקרבת ילדים.