סיור בפלירקי

! בשביל מה פלירקי הכי יודע

Sightseeing

What to see in Faliraki

, “כשתשמע את המילה” פלירקי. אתה בהחלט מדמיין כיף וחופים אולי קשה לשכנע אתכם שיש כאן גם אתרים חשובים שאסור להחמיץ כשאתם מבקרים ברודוס. היינו רוצים להציג את האתרים החשובים ביותר ואנדרטאות אתה צריך בהחלט לבקר כאשר בפלירקי ורודוס. ספא תרמי ומערות נסתרות, מנזרים וכנסיות הם חלק מנקודות העניין שניתן לגלות. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לחופשה בלתי נשכחת ב פלירקי.

מעיינות קליתאה

מעיינות קליתאה ממוקמים במפרץ קליתאה, רק 9
ק מ מהעיר רודוס.
המעיינות המרפאים של קליתאה כבר ידועים מאז העתיקה
פעמים. לסגולות הריפוי שלהם בשנת 1927, ביוזמת ה
המושל האיטלקי של הדודקאנסיים, מריו לאגו, זה התחיל
ניתוח שיטתי של משאבי המים של קליתאה תוך
בניית המתקנים הרלוונטיים. העבודה הוזמנה על ידי
האדריכל פייטרו לומברדי, אשר עיצובים שנשפטו להיות ה
קומפוזיציות אדריכלי המשובח ביותר של הזמן. המעיינות של
קליתאה צברה מוניטין גבוה והמתקנים שלהם נשארו
פעיל עד 1967.

עיריית פלירקי

הבניין שבו העירייה עיריית קליתאה נבנתה על ידי האיטלקים והיא מתוארך בסביבות 1934. זוהי יצירת מופת אדריכלית, עם 440 מ ר. שטח, שנבנה כדי להתאים את הנאמנים האיטלקיים של תקופת הכיבוש הגרמנית-איטלקית. מעבר לכניסה המרשימה יש מרפסת קטנה ששימשו את כוחות הכיבוש האיטלקיים כדי לאסוף את הכפריים או את הצבא ולבצע הכרזות.

מנזר סנט ג'ון

זה אולי המנזר. היפה ביותר באי המלון מוקף ביער אורנים, בפאתי הכפר קאליתאאס (Kalithies) והוא חוגג את הקדוש הנקרא על שמו ב -29 באוגוסט, ביום בו ראשו של הקדוש נערף. היום נחשב ליום אבל והוא מלווה בצום קפדני. המנזר הוא נוף קסום עם שולחנות אבן ומארח אירועים רבים וחגיגות חתונה.

מ, כסטרוס התמרה

בכפר קאליתאאס תוכלו לראות גם את הכנסייה המרשימה של המלון. זוהי כנסייה אדריכלית ביזנטית, שנבנתה בסביבות 1870-1875. הכנסייה נבנתה כדי להנציח את ההשתנות של ישו (התמרה). במהלך בניית הכנסייה נמצא צלב עץ ביזנטי מהתקופה הלא ידועה. לכן הכנסייה חוגגת גם על התרוממות הצלב הקדוש ב -14 בספטמבר.

מערת הנטיפים סיינט ג'ורג '

מערת סנט ג’ורג ‘ ניתן למצוא במדרונות של הר “פסלידי” ליד הכפר קאליתאאס, הממוקם סביב שני קים. מפלירקי ברגל ההר תוכלו למצוא את הקפלה הציורית של סנט ג’ורג ‘, עם גישה נוחה מהכביש הראשי. מהקפלה תוכלו לראות בקלות את פה המערה. הטיפוס אל המערה נמצא בסביבות 15-20 דקות, ומסלול הטרקים נעים ובינוני. המערה מלאה נטיפים וממצאים ארכיאולוגיים באזור מראים כי הוא היה מיושב מאז התקופה הניאוליטית. יש בנייה בצורת משולש, אופייני של התקופה ואת המחקר המדעי שנקרא מערה אחד העתיקים הידועים ביותר מגורים התקופה הניאוליטית.

מנזר פליראקי & מנזר איולי האפוסטילואה

האזור “וורנוס” נוצר לפני שנים כנמל שהיה כמו מקלט דייגים שהגן על הדייגים מפני מזג אוויר רע. אתה יכול לבקר אותו בעצמך ולהקשיב מה שאנחנו אומרים לך בכל בוקר ב 7:00 בבוקר איפה הדייגים יוצאים מהים. תהיה לך הזדמנות לדבר איתם או אפילו להשתתף בטיול דיג. בנמל יש גם סירות הפועלות בכל יום עם טיולים יומיים. בסופו של דבר במקום הציורי הנפלא הזה יש מנזר של Agioi Apostoloi שבו אתה יכול לארגן את חתונת החלומות שלך שם!

מנזר הנביא אליאס

המנזר של הנביא אליאס בנוי על פסגת ההר מעל החוף של אנתוני קווין, מנזר ציורי עם הדודה המרשימה ביותר שתוכל לפגוש ב פלירקי כפי שהוא נבנה בחלק הגבוה ביותר של האזור.

מנזר השליחים הקדושים בנמל פלירקי הוא אחד ממוקדי העניין הגאים
אטרקציות באזור כוללות את האתר הארכיאולוגי בSarantapichos, סמוך לכפר קאליתנוס, הנחשב לחלק מהאקרופוליס של התקופה הארכאית, אך גם Erimokastro, ליד הים שבין החוף הקרגי והדיז, עם חורבות קיר ארכאיות.

מנזר הנביא עמוס

מנזר הנביא עמוס נמצא במרחק 14 ק מ מרודוס, ליד פלירקי. הנביא עמוס (מתוך הקואו) חי 800 שנים לפני לידתו של ישו והיה אביו של הנביא ישעיהו. על פי המסורת, הנביא אליאס, שהמנזר היה בראש ההר, רב עם עמוס והשליך אבן להשמדת המנזר הנדון. אבל עמוס עצר את האבן ע י הפירסינג בו. אומרים שסלע זה שורד בחלק האחורי של המנזר.
מקדש הנביא עמוס בנוי על חורבות הבזיליקה הנוצרית הקדומה (המאה ה-6 לספירה) ושרידי ציורי קיר מן התקופה הביזנטית והפוסט-ביזנטית. מתחם המנזר עם המקדש והמתחם נבנה בשנת 1838. חגיגות המנזר הן ב -14 ביוני.

כנסיית סנט נאוטרייוס

זה קדוש מודרני של הכנסייה האורתודוקסית המזרחית והכנסייה ב פלירקי יש את השם של סנט Nektarios או Nektarios פנטפוליס או Nektarios של אגינה. שמו בעולם היה Anastasios קפאלאס, הוא היה כומר ומחנך פופולרי בשלהי המאה ה-20 עד תחילת שנות ה -20.
הוא האמין להיות העובד וונדר כי הוא ביצע ניסים כשהוא היה עדיין בחיים.
הן הכנסייה והן מגדל הפעמונים נוסדו ב-1967 על ראשות ועדת קאליתנוס של הכהן המנוח Vasilios פיליפידס ו מטרופוליטן Spyridon Synodinou.

קטגו

באזור “Borinos”, בנמל הקטן של פליראקי, אתה יכול לראות איון סלעי קטן, עומד גאה דרך הגילאים, נקרא “קטגו”. ניתן לאתר אותו בקלות מהחוף, ויש לו היסטוריה ייחודית. הכפריים קראו לסלע “קטגו”,
אומר שהספינה הישנה הפכה לכלא אכן, הסלע דומה לאוניית אבן.

פאנאגיה אלאוסה

מנזר זה ממוקם בסביבות 15 קילומטר. מהעיירה רודוס, ממערב לכפר קאליתאאס, והיא מוקדשת לבתולה מרי הרחומה. הכנסייה הינה בודדת ובעלת גג רעפים משופע. העץ, altarpiece מגולף הוא עדיין שלם, כמו גם חלקים מסוימים של ציורי הקיר הישן מתאריך חזרה 1781. מגדל פעמון גבוה מטיל על הכנסייה בפעמון מצלצל ידני ומקומר
בסיס.

Erimokastro

טירת Erimokastro ממוקמת בין מפרץ לדיז וחוף טרגאנאו. זה קיר טירה נהרס מזכיר של Akropolis עתיק והוא נבנה על פסגת ההר. בהמשך הייתה נמל, שחלקים מהם האריכו ממפרץ אנתוני קווין לחוף טרגאנאו. הוא מתוארך לתקופה המינואית וכנראה נהרס על ידי צונאמי שהרס מבנים רבים באזור. האגדה מספרת כי הייתה זו טירה שנבנתה בידי שודדי הים ששימשו כבסיס לפשיטה באזור או כדי לאחסן את השלל שלהם.

ראייה מראה גלריית תמונות של פלירקי