לדיז ביץ '

ציון דרך ציורי שלא כדאי להחמיץ כאשר ויסטינג רודוס.

Faliraki

Ladiko Bay

יעד ייחודי

‘ לדיז ‘ היא צנצנת קטנה המשמשת לנפט במשקי בית יווניים. החוף היפה לדיז לקח את השם הזה משום שהוא היה המקום לטעינה ופריקה של שמן זית. ספינות המשא של הזמן השתמשו במקום הזה כתחנת סחר מסחרית עם מפיקי שמן הזית המקומיים כאשר הם העמיסו את המטען שלהם למצרים או למזרח התיכון. הדייגים המקומיים גילו ברחבי האזור סירי חימר רבים מן הספינות הישנות מסחר באזור. הוא ממוקם ממש מאחורי מפרץ אנטוני קווין והוא מוקף במערות. מפרץ לדיז המרהיב הוא כעת חוף קטן ועסוק, בו מארגנים טיולי שיט רבים לצלילה במים הצלולים, ובפעילויות צלילה רבות מוצעות.

Play Video

מים צלולים

המילה לדיז תורגם ביוונית הוא המיכל המשמש לאחסון או אחסון של שמן זית. החוף היפה קיבל את שמו, כי זה היה נקודת טעינה ופריקה מסחרית של שמן זית. דייגים מקומיים מצאו כמה מכולות חימר מתוך ספינות טרופות סביב אדיקו ממוקם ליד מפרץ אנטוני קווין המפורסם בעולם. מוקף במפרץ הציורי של לדיז, החוף הוא כיום פופולרי מאוד והוא חלק ממספר טיולים יומיים בסירה.

חוף לדיז אינו מציע פעילויות ספורט מים, אך הוא אטרקטיבי מאוד לטיולי שיט בגלל היווצרות הטבע. כאן עולה €5 לאדם, והמסעדה היא תחנה אידיאלית לארוחת צהריים, קפה או קוקטיילים. הגישה אל החוף היא קלה מאוד באמצעות אוטובוס מהעיירה רודוס במחיר של € 2, 4. תחנת האוטובוס נמצאת 500 מ’ מהחוף.

גלריית תמונות של חוף לדיז

תקנים