כנסיית סנט נאוטרייוס

אגיוס נקטאריס

St. Nektarios

Church of St. Nektarios

המקדש נקרא על שמו של סנט נקטארייוס או נקטארייוס פנטפוליס או Nektarios אייניס (1 באוקטובר 1846-9 בנובמבר 1920) הוא קדוש עכשווי של הכנסייה המזרחית האורתודוקסית. שמו העולמי היה Anastasios קפאלאס, והוא היה כומר, הכומר, והמחנך הפופולרי בשלהי המאה ה-20 עד תחילת שנות ה -20. סנט נקטאריקוס הוא גם מחולל ניסים, כי הוא האמין לבצע ניסים בעודו חי.
הן הכנסייה והן מגדל הפעמונים הוקמו ב-1967 בראשות הוועדה הכנסייתית של הכומר המבורך Vassilios פיליפסאקיס ו הארכיבישוף ספירו סינודינאו. ב-9-11-1980, הושלמה חנוכת העבודה של מטרופוליטן Spyridon Synodinos. הפיקוח על העבודות נערך על ידי המהנדס האזרחי ג’ורג ‘ קיריקוקיס, בעוד שהקבלן מיכאלוס צימטאס מקוציסטי ביצע את העבודה.

הכנסייה הגדולה ביותר ב-פלירקי.

כנסייה מפוארת

תמונת ארכיון. . לבנות את החזית של המקדש

נשיאי ועדת הכנסייה של ההשתנות הדתית המקודשת של קאליתיה, הכוהנים, הecclesiastics, כמו גם התושבים הנכבדים של קאליתיה ופלירקי שיחקו תפקיד חשוב בהשלמת המבנה. הכהן הראשון של הכנסייה התמנה לוואיאן וקיאנוס קקינוס בשנת 1974 ונשאר בתנוחה זו עד 2007. מגדל הפעמונים ממוקם בניו-מערב. צידו של המקדש בחצר הפנימית ומצטרף לכנסייה עם מסדרון מקורה. הוא עשוי כולו מבטון מרופד באבן Finta, כמו גם המקדש. זה מבנה כמו מגדל עם פתחים קמורה בשיא הפעמונים. הגג מכוסה באריחים דקורטיביים והצלב מונח על החלק העליון. הגובה הכולל של מגדל הפעמונים הוא 19 מטרים ויש לו ארבעה פעמונים חשמליים.

גלריית התמונות של כנסיית סנט נקטרינוס