טיולי יום וסיורים בפלירקי

הזמינו את הטיול הטוב ביותר עבור יום אחד ברודוס

Faliraki

Day Trips

לחוויה לכל החיים

אם בחרת פלירקי עבור החג שלך =, יש לך מגוון רחב של פעילויות לבחירה.
ספורט מים באזור חובה. פעילויות אחרות גם מבטיחים רגעים של כיף וליצור זיכרונות שאתה להוקיר על חזרתך הביתה. תוכלו לעלות על יאכטה פרטית ולגלות את כל החופים שמסביב לפאליראקי, ולחקור מפרצים נסתרים שאינם נגישים בכל אמצעי אחר. במהלך שיט של שלוש שעות ניתן לבקר במפרץ אנתוני קווין, בחוף לדיז, כמו גם במערות Erimokastro ליד החוף Traganou. הקפטנים וצוות הסירות שאתם מצ מראים לכם את המשמעות של הכנסת האורחים היוונית האמיתית ורוח שאנן.
תוכלו לצלול במים הכחולים הצלולים, לבקר במערות, להתפעל מקרקעית הים מסירה מזכוכית תחתית וליהנות מכל רגע. נסו את הפירות היווניים ואת הבירה החופשית או הכיבוד שבדרך כלל מוצעים לטיולים האלה. אם אתה אוהב דיג, או שאתה רוצה לחיות חוויה דיג, הדייגים המקצועיים של האזור ישמחו לקחת אותך לאורך אחד הטיולים שלהם. דגים בעצמכם או הרשו לדייגים המנוסים להראות לכם את הטכניקה שלהם. לבחור לילה או טיול דיג מוקדם בבוקר יש ללכת על דיג נטו. אם אתה עצמך מקצוען ואתה רוצה לדוג בהים האגאי, יש גם אפשרויות רבות זמין.

Popular Tours in Faliraki

The most exciting tours and activities in Faliraki.

הזמינו מחוברים דרך Faliraki.com

לחלופין, תוכלו לשכור סירת מהירות לשימוש פרטי ולתכנן את היום שלכם בים הפתוח.
טיולים יומיים לאתרים רבים באיים היפים מתחילים מפלירקי. בחרו טיול בסירה מהירה לעיר רודוס ולטירת האבירים המרשימה או ביחרו בסמטאות הציוריות של לינדוס (Lindos).
מכאן תוכלו גם לנסוע בסירה לאיים קטנים אחרים. ביקור באי סימי או בפמאסדדי הוא תמיד רעיון טוב. תוכלו גם לרדת בקלות לטורקיה ולחקור את הערים הקטנות של מרמריס או פטיייה.
פרק נוסף בספר החיים של פלירקי הוא תיירות אקולוגית. ביקור בחוות משפחתיות קטנות שמייצרים טהור, איכות גבוהה מוצרים מסורתיים יהיה חוויה נפלאה לחופשה שלך.
Faliraki.com מציע מחירים מוזלים לכל הפעילויות הללו, כך שתוכלו ליהנות מהחופשה שלכם עם האמינות והאחריות המוצעים על ידי מדריך הנסיעות הרשמי המקומי.