חופי פלירקי

! בשביל מה פלירקי הכי יודע

The Beaches

The Beaches of Faliraki

פלירקי הפך ליעד החג המפורסם ברחבי העולם בעיקר בשל החופים הנפלאים שלה. עשרה חופים בסך הכל מציעים תענוגות ייחודיים למבקרים, להציע משהו לכל טעם. לחקור את חול הזהב המפורסם בחוף פלירקי הראשי, מפרץ אנטוני קווין החולמני, כמו גם חוף חצץ יפה של Traganou, לשחות בחוף לדיז שלווה, מפרץ קאטארה הציורית, החוף הנודיסטים Mantomata או האחרון, אבל לא פחות, ארבעת החמודים מפרצים סלעיים סביב מעיינות קליתיאה המלכותיים. אנחנו כאן כדי לעזור לך לארגן את הטיול של החלומות שלך!

מעיינות קליתאה

מעיינות קליתאה ממוקמים במפרץ קליתאה, רק 9
ק מ מהעיר רודוס.
המעיינות המרפאים של קליתאה כבר ידועים מאז העתיקה
פעמים. לסגולות הריפוי שלהם בשנת 1927, ביוזמת ה
המושל האיטלקי של הדודקאנסיים, מריו לאגו, זה התחיל
ניתוח שיטתי של משאבי המים של קליתאה תוך
בניית המתקנים הרלוונטיים. העבודה הוזמנה על ידי
האדריכל פייטרו לומברדי, אשר עיצובים שנשפטו להיות ה
קומפוזיציות אדריכלי המשובח ביותר של הזמן. המעיינות של
קליתאה צברה מוניטין גבוה והמתקנים שלהם נשארו
פעיל עד 1967.

אנתוני קווין ביי

בחוף המזרחי ליד פלירקי נמצא מפרץ אנתוני קווין. מוקף בתצורות סלע עמוקות, המים ברקת ירוקים. עם צמחייה עבותה ועצי דקל על החוף, זהו מקום נופש אידיאלי עבור הגעה של אדם צעיר. הטיפוס והחוף מלאים באבנים חדות. זה הופך את המפרץ למסוכן עבור ילדים קטנים, נכים, או קשישים. עם זאת, בכל עונה, אנשים בעלי גוף מסוגל נוהרים למפרץ בשביל הכיף בשמש.

אנתוני קווין ביי הוא חוף יפהפה שבהם מאות תיירים מבקרים מדי שנה. ככל שהמים והיבשה מאוד סלעיים, שנורקלינג היא הפעילות המועדפת על נופשים. אנשים נהנים להשתזף במפרץ הפתוח, ולצפות במים הצלולים.

לדיז ביץ '

המילה לדיז תורגם ביוונית הוא המיכל המשמש לאחסון או אחסון של שמן זית. החוף היפה קיבל את שמו, כי זה היה נקודת טעינה ופריקה מסחרית של שמן זית. דייגים מקומיים מצאו כמה מכולות חימר מתוך ספינות טרופות סביב אדיקו ממוקם ליד מפרץ אנטוני קווין המפורסם בעולם. מוקף במפרץ הציורי של לדיז, החוף הוא כיום פופולרי מאוד והוא חלק ממספר טיולים יומיים בסירה.

פלירקי ביץ '

החוף המרכזי של פלירקי הוא המקום שבו התיירות ברודוס החלה. חוף חולי זהוב עם 5klms של קו החוף מלאים בדגלים כחולים, נקיים ומאורגנים בשמשיות ושמשיות. מים צלולים עם שפע של פעילויות זמינות לכל סוג של נוסע. החוף המרכזי של פלירקי היא הנקודה החמה שאסור להחמיץ בעת נסיעה לרודוס.

חוף טרגנאו

Traganou הוא החוף היחיד פלירקי שאין בו חול חלוקי הנחל הקטנים מכסים את קו החוף במקום. המערות המרשים שעל החוף שימשו את התושבים לפני כניסתו של התיירות למטרה ייחודית. . הם בנו מחסני מלח קטנים התצורה הטבעית של האזור הביאה ליצירת ביצות המלח המפורסמות שהם המשכו של החוף שבו המקומיים אספו כמויות גדולות של מלח. תכולת המלח הגבוהה במים הופכת את הדג ופירות הים בטעם האזור לטעים במיוחד. אם חופים חוליים אינם הסגנון שלכם, חוף Traganou יהיה לרתק אותך.

חוף קאטרה

החוף הציורי של קאטארה הוא עניין. סלעים מגיחים מהמים ולקו החוף יש צורה של נמל קטן. שם, ספינות דייגים קטנות מוצאים מקלט כסלעים מסביב לחוף, מתנהגים כמים בפצעונים העושים את הים.

קאטארה” ביוונית פירושה “נקי“. החוף נקרא על שם טוהר המים שלו, כי למרות מפרץ קטן, על ידי דרך מסתורית הזרמים של הים להסתובב ולמחזר את המים עושה את זה תמיד נקי.

בצד שמאל של החוף עומד הנמל של פלירקי, אשר מתפקד כמפלט דיג שבו כל ספינות הדיג נעו לעזוב את החוף ללא תשלום עבור מבקרים. חוף מושלם לילדים, כמים רגועים ומבוקרים סביבה מאפשרים לכם ליהנות מהרפיה ומשיזוף.

חוף נודיסטים מאנדומאטה

חוף הנודיסטים Mandomata הוא חוף יפה מאוד ומיוחד ב פלירקי! הוא ממוקם בין קאטארה חוף ומפרץ אנתוני קווין ויש לו היסטוריה ייחודית. הודות למיקומו הנסתר, הרחק מעיניים חטטניות, הפך הדבר לאטרקציה לנודיסטים. בשל שלה טוהר המים ו ו חול כמשי, מנדומאטה הוא על של חופי הנודיסטים. המפורסמים ביותר בעולם

מיקומי חוף

גלריית התמונות של חופי פלירקי