חוף נודיסטים מאנדומאטה

. חוף נודיסטים מאורגן בפלירקי

Nudist Beach

Mandomata Nudist Beach

אחד מחופי הנודיסטים. הטובים ביותר באירופה

חוף mantomata הוא חוף מאוד ייחודי, יפה בפלירקי! הוא כמעט מוסתר בין חוף קאטרה ומפרץ אנתוני קווין ויש לו סיפור מיוחד משלו.
זה חוף יפה, כאשר גל התיירות מיהר פלירקי, בשל צורתו הטבעית כמו גם המיקום הנחשק שלה, הפך למקום האהוב עבור חובבי nudism. בתקופה הראשונה של הגעתו של נודיסטים ב פליראקי, בסביבות שנות ה-60 וה-70, היה הרבה תסכול בקרב הכפריים, במונחים מוסריים, כפי שהיה בלתי-נשמע, בזמן ששמלות הבנות היו באורך של חצי הקרסול בלבד, לאנשים להתרחץ בעירום בבית הארחה ציבורי כל.

מי הבדולח הצלולים של פלירקי

לאחר שהמדינה התערבה על ידי העברת תקנות קפדניות לגישה אל החוף, הסוגיה נפתרה והנודיסטים יכולים ליהנות בצדק ובללא הפרעה בחוף היפה. כאשר התנועה הנודיסטית גדלה בפופולריות, האזור הפך פופולרי יותר מדי, כפי שהוא אחד המקומות היפים ביותר ברודוס וזה היה המקום היחיד הנודיסטים הרשמי על האי. אם אתה אוהד nudism, אתה בהחלט שמעתי על זה ואתה יכול אפילו לקרוא את הקווים האלה שוכב על חול הזהב שלה!

החוף הנודיסטים (Madomata) מגן על פרטיותך. אסור לשוט במפרץ ולהיכנס לחוף על ידי אי-הנודיסטים. יש משיזוף ומטריות עבור €5 לאדם. המסעדה המסורתית הממוקמת בקרבת מקום מציעה טעמים מקומיים ומבחר רחב של חטיפים שיגרום לביקורך בלתי נשכחת.

גלריית התמונות של חוף מאנדומאטה

תקנים