אנתוני קווין ביי

אחד האתרים היפים והאיקוניים ביותר ברודוס. . מקום שאתה חייב לבקר

Faliraki

Anthony Quinn

. מים צלולים

בחוף המזרחי ליד פלירקי נמצא מפרץ אנתוני קווין. מוקף בתצורות סלע עמוקות, המים ברקת ירוקים. עם צמחייה עבותה ועצים על החוף, זהו מקום נופש אידיאלי עבור בחור צעיר לברוח. . כל עונה, אנשים נוהרים למפרץ. בשביל הכיף בשמש

אנתוני קווין ביי הוא חוף יפהפה שבו אלפי תיירים מבקרים מדי שנה. כמו המים והיבשה הם סלעי מאוד, תרגע הוא הפעילות האהובה של נופשים. אנשים נהנים להשתזף במפרץ הפתוח, ולצפות במים הצלולים.

Play Video

אנתוני קווין

אנתוני קווין, 1915-2001, היה שחקן אמריקאי שנולד במקסיקו. הוא מת ב בוסטון, אמא לאחר קריירה ארוכה בתעשיית הסרטים והכתיבה. תפקידו הידוע ביותר היה זורבה היווני. סרט 1964 על הרפתקאותיו של זורבה וסופר בריטי-יווני.

כלי הנשק של נברון היה סרט פופולרי עם תאריך השחרור ב-1961. הסרט היה הרפתקה מלחמה על קרב ידוע במלחמת העולם השנייה. קווין מצטייר כקולונל אנדריאה Stavrou. כמה סצינות איקוני צולמו במפרץ זה. . קווין רצה לקנות את המפרץ המפואר הוא רצה נווה מדבר לאומנים לבוא וליהנות מהנוף המרהיב. אבל, המחלוקת התפתח על הרכישה כמו גם יחסים בינלאומיים בין קווין, אלמנתו, ואת הממשלה היוונית.

האמת היא שהשמות של רוב החופים היפים של יוון מסתירים עובדה שהובילה את הקהילה המקומית לתת שם מיוחד לכל אחד מהם.
גם אם היום אולי שכחו את מקורותיה שמותיהם במשך השנים נותרו ללא שינוי. כדי לגלות את הסיבה ואת העובדה כי השם ניתנה לך חייב לדבר עם התושבים המקומיים הקשישים ואיתם לנסות להשלים את הזיכרונות שלהם כפאזל כדי לבצע מסקנה.
כאן אנחנו לא יכולים לכלול את החוף של אנתוני ברודוס כפי שניתן היה לקולנוע, כלומר החוף נקרא על שם השחקן המפורסם אנתוני קווין. יתר על כן, התקשורת של הזמן כתב והעיר הרבה לתאר את האירועים שהובילו לשם זה. הסיפור מתחיל ב-1960 בדרך חזרה של הסרט “התותחים של נברון”, שם אנתוני קווין הככב.
חלק מהסצינות התקיימה במפרץ הממוקם 15 ק מ ממרכז רודוס ורק 3 ק מ מפלירקי. זה חוף עם חלוקי אבן, אורנים ומים טורקיז. . עד אז שמו של החוף היה ווגייס השחקן היה מוקסם מיופיו של הנוף ורצה לקנות את המקום כדי ליצור מקום מנוחה לשחקנים. ביוזמתו הוא מצא את המדינה היוונית כעוזרת. הוא קיבל את המקום במחיר סמלי במשך הזמן, מזהה את התרומה לקידום יוון. זה נכון שאנתוני קווין עזר מאוד להדגיש את יופיו של ארצנו באמצעות סרטיו “התותחים של נברון” עם אלקסיס זורבס בסרט הקקולגיאניס ומתגשמות האיל היווני אריסטו אונאסיס.
החוף עם שמו תמיד יזכיר את מעבר האי שלנו וכמה הוא אהב את התושבים. חוץ מזה, לרודס יש רק זיכרונות. נעימים לזכור ממנו

אנתוני קווין הוא חוף מאורגן ושיזוף כאן גם עלות €5 לאדם. אופני ים וקיאקים הינם רק ענפי ספורט מים הזמינים כאן. תוכלו ליהנות מהמיקום החלומי של המפרץ הקטן הזה ולצפות ביאכטות היוקרתיות מפליגות באמצעות. המסעדה מגישה תענוגות קולינריים יווניים, קוקטיילים מרעננים, קפה ומשקאות. הגישה אל המפרץ באמצעות האוטובוס עולה €2, 4 לאדם ותחנת האוטובוס ממוקמת 800 מ’. מהחוף. אם אתם על אופניים או עם מכונית, יש חניה פתוחה חינם.

גלריית התמונות של אנטוני קווין ביי

תקנים